2020 Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

2020 güneş gözlüğü trendleri, çeşitli boy ve şekillerdeki birçok farklı tasarımla karşımıza çıkıyor.

Oversize akımı güneş gözlük modellerine de yansıyor. Büyük kare, uzun ince, abartılı çerçeveler, siyah üzerine siyah ve zincirli gözlükler ön planda.
Peki, stilinize uygun olan 2020 güneş gözlük modelleri neler? Gelin birlikte seçelim.

Büyük Kare Gözlükler

Ekstra kalın çerçeveli vintage hava katan güneş gözlükleri bu sezon çok moda! Cezbedici etkiye sahip büyük kare gözlüklerle sokak stilini yakalayabilirsiniz. Özellikle midi elbiseleriniz ve sandaletlerinizle kombin yaparak hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Zincirler

Bu sezon hangi model güneş gözlüğü takarsanız takın o gözlüğü herhangi bir zincirle süslemek moda oldu! Bu görünümle eğlenceli ve retro tarzı yakalayabilirsiniz.

Zincirler
Güneş Gözlüğü Trendleri – Zincirler

Uzun İnce Gözlükler

Uzun ve çok ince olmayan biraz daha kalın çerçeveli gözlükler yeniden trend oldu! Çok sevilen bu gözlükler büyük camlarıyla daha kullanışlı hale geldi.

Uzun Ince
Uzun İnce Gözlükler

Abartılı Üst Çerçeveler

Camların üstündeki alın bandına andıran şeritli gözlükler, 2020 yaz sezonu güneş gözlükleri trendleri arasında. İlginç tasarımlı, abartılı üst çerçeveli güneş gözlükleri ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Abartılı Üst Çerçeveler
Abartılı Üst Çerçeveler

Siyah Üzerine Siyah

Siyah güneş gözlüklerinden vazgeçemeyenler için güzel bir haberimiz var! 2020 yaz sezonun güneş gözlükleri trendleri arasında; tamamen daha koyu siyah çerçevelerin ve siyah lenslerin yoğunluğunun hâkim olduğu güneş gözlükleri sizi bekliyor. Her zaman asil ve şık bir görünüm sağlamak için siyah gözlükler tercihiniz olmalı!

Siyah Üzerine Siyah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here